+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: jakie łóżku do sypialni?

  1. #11
    Piękne meble do sypialni można znaleźć na stronie meblewoskowane.pl

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    1
    U mnie w sypialni jest tak mało miejsca, że musieliśmy zdecydować się na rozkładaną wersalkę, bo łóżko byłoby niepraktyczne i zajęło połowę przestrzeni. W razie czego podsyłam stronę, z której zamawialiśmy: promarkmeble24.pl/category/wersalki-rozkladane. Pozdrawiam!

  3. #13
    Jeśli chodzi o łóżka to mi się podobają takie klasyczne drewniane z zagłówkiem i szufladami.

  4. #14
    Dla mnie ważne jest też, żeby łóżko miało pojemniki. To jednak zwiększa ich funkcjonalność.

  5. #15
    Polecam zaglądnąć na stronę naszego meblowego sklepu. W zakładce "meble do sypialni" znajdziemy duży wybór łóżek sypialnianych w niskiej cenie.
    Zakupy dostarczamy do Klienta w całej Unii Europejskiej. Możliwość zakupów na raty. Wszystko bez wychodzenia z domu z gwarancją producenta.
    Polecamy internetowy sklep "Meblowy Guru"

  6. #16
    Chętnie sprawdzę Wasz sklep. Chociaż takich jak ten jest raczej sporo w internecie.

  7. #17
    Polecam łóżka sypialniane będące częścią szerokiego asortymentu naszego internetowego sklepu meblowego. Wybrane łóżko sypialniane dostarczymy do każdego domu w Polsce i Europie.

  8. #18
    Warto byłoby też przeszukać portal ogłoszeniowy Sprzedajemy.pl w poszukiwaniu korzystnych okazji. Tutaj http://sprzedajemy.pl/temat/meble+za+grosze znajdziecie meble za nieduże pieniądze. W niektórych przypadkach można by się pokusić o ich odnowienie w ciekawy sposób.

  9. #19
    I co kolego, udało Ci się coś wybrać czy dostałeś tylko w odpowiedzi bezwartościowe linki? Hmm?

    Ja od siebie polecę modele "kontynentalne" duże, solidne i nadają się na dobre co nieco

  10. #20
    Ładne łóżka widziałam też w Vox. Wyglądały na solidne.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •