PDA

Zobacz pełną wersję : KakaWo Trójmiasto



fraz
08-07-2012, 16:28
Witam,

Zamówiliśmy z żoną zabudowę kuchni w firmie Kakawo w Gdańsku. Ze względu na to, że jesteśmy mieszkańcami trójmiasta nie było łatwo się zdecydować na konkretną firmę, która wykona dla nas meble ale dwa tygodnie po realizacji jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Nie chcę za bardzo słodzić pracownikom tej firmy ale muszę przyznać, że do sprawy podeszli bardzo profesjonalnie. Ze względu, że nie codziennie remontuje mieszkanie nie wiedziałem jak się za to wszystko zabrać. Pani Kasia, która jest głównym projektantem wnętrz w firmie zadbała aby wszystko dopięte było na ostatni guzik. Największym jednak zaskoczeniem była dla mnie ekipa monterów, która wykonała swoje zadanie na 6 plus. Nie dość, że zostawili u nas trochę zdrowia to byli tak dokładni, że nie było nawet szans żeby się do czegoś doczepić. Naprawdę byłem w szoku. Montaż trwał jeden dzień (co prawda od 9 do 23 ale nazajutrz mieliśmy swoją kuchnie). Cena kuchni atrakcyjna ze względu na to, że biuro projektowe nie znajduję się w centrum handlowym a jednym pokoju obok TopMeble na Grunwaldzkiej (podobno). Ceny kuchni w TopMeblach były zdecydowanie droższe a jest to ta sama konstrukcja.

Cena 4
Projekt 5
Montaż 6+

Polecamy i pozdrawiamy
Tomek i Nina