PDA

Zobacz pełną wersję : Meble Kuczyński Radomsko



Stefanka
05-18-2012, 21:34
Post usunięto na prośbę autora

czeladź
06-16-2012, 18:32
Witam!
My dostaliśmy meble 2 dni temu! Bez zadnych zarzutów. zamawialiśmy je na targu w Będzinie. Kuchnia za 3 tysiące wygląda rewelacyjnie. Wszystko ładnie zrobione i niczego nie brakuje. Co prawda dowóz był opóźniony o jeden dzień, ale poza tym żadnych negatywów. Strach czytać te opinie w internecie, chyba po prostu mieliśmy więcej szczęscia niż inni. Nie mniej jednak jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym. Pozdrawiam

kor_a
06-17-2012, 12:31
Jestem w szoku, że ktoś ma jakieś dobre doświadczenia z tą firmą.... Ja mam problem z firmą Meble Kuczyński od lipca zeszłego roku. Najpierw były problemy z projektem, a potem z baaaardzo długim czasem oczekiwania na montaż. Meble są wykonanie niesolidnie - drzwiczki ocierają przy otwieraniu i zamykaniu, drzwiczki ramach jednej szafki są na różnych wysokościach. Płyta wiórowa przy piekarniku jest pęknięta. A wisienka? 3 miesiące czekamy na naprawę uszkodzonych drzwiczek..... szkoda gadać. NIE POLECAM przez duże P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak ktoś również ma problem z tą firmą proszę o kontakt kora57@wp.pl

kor_a
07-22-2012, 16:04
Aby ustrzec kolejne osoby nakreślę pokrótce kolejne etapy sprawy. Okazało się, ze Federacja Praw Konsumenta nic nie zdziałała, bo Pan Kuczyński nie odpowiedział na skierowane przez nich pismo w tej sprawie. Jakże skuteczne okazały się niepochlebne komentarze. W kilka dni po ich zamieszczeniu Pan Kuczyński zadzwonił i osobiście się u nas zjawił o dziwo w wyznaczonym dniu. Przywiózł drzwiczki na wymianę tylko w innym odcieniu..... (mamy kuchnię zielono-kremową). Oczywiście zrzucił wszystko na karb tego, że kuchnia już trochę stoi tylko, że od słońca kolory blakną a nie robią się bardziej intensywne.....Zabrał uszkodzone drzwiczki do wymiany, aby lepiej dobrać kolor i na naszą prośbę złożył pisemne oświadczenie, że dokona naprawy wszystkich wad do 20.07. (sam tą datę wskazał). Oczywiście 20.07 po naszym telefonie w godzinach wieczornych okazało się, że Pan Dariusz nawet nie wyjechał z Radomska i nie da rady przyjechać. Czyli kolejne koszty rozmów telefonicznych, nerwy i "otwarta" szafka w której brakuje drzwiczek...... Oczywiście jak zwykle wyznacza kolejne daty naprawy zgłoszonych wad. Podsumowując - będzie jak zwykle, czyli wymigiwanie się od odpowiedzialności za nieudolność swoją i swoich pracowników.

edzia347
07-24-2012, 08:15
Jestem również w gronie ludzi "wykiwanych" przez pana Dariusza Kuczyńskiego!!
Zamówienie złożyłam w marcu umawiając się na początek lipca.Do tej pory po wielu moich telefonach (rzadko odbieranych)mebli nie mam. Zaliczkę w nie małej kwocie wpłaciłam,dobrze że przelewem,umowa jest i ciągle liczę,że te meble będą. Pan Darek obiecywał złote góry,że wszystko da się zrobić,wszystko na czas itd,teraz jesli w ogóle odbierze telefon to za każdym razem słyszę inne wytłumaczenia i powody,dla których niestety nie może dojechać.Od dwóch tygodni jestem na kartonach bez zlewu,pieca-bo to również Pan Kuczyński miał dostarczyć,nie mówiąc o meblach.. Jeśli ktoś szuka mebli to wszędzie tylko nie w firmie KUCZYŃSKI!!!

kor_a
07-24-2012, 12:16
co chwilę dopisują sie nowe osoby. Skontaktuj się ze mną meilowo kora57@wp.pl. Mam kontakt z 2 jeszcze innymi osobami. Może wspólnie uda nam się coś zdziałać.