PDA

Zobacz pełną wersję : e-sosnowe.pl czy ktoś zna? meble sosnowe



zyzzia
01-30-2012, 10:23
Witam Was serdecznie.. jestem na kupnie mebli sosnowych i natrafiłam na taką firmę e-sosnowe.pl Mają sklep internetowy... Czy ktoś z Was może zna tego producenta? na stronie wydają się meble bardzo porządne, a co lepsze nie mają sęków na frontach, i są też w fajnym kolorze ciemne ale na nowoczesny styl. Bardzo prosze o poradę. Pozdrawiam zyzzia

Domartstyl
02-21-2012, 17:56
Z meblami sosnowymi musisz uważać. Drewno użyte do ich produkcji musi być należycie wysuszone inaczej meble będą pękać albo żywica będzie się wydobywać.

zyzzia
04-16-2012, 14:05
Dzięki za wskazówki jednak to już nie pierwsze moje meble i fakt zdarza się czasami że żywica wychodzi ale spotkałam się z opiniami że to niezależnie od suszenia..

Moge polecić tą firmę e-sosnowe. Zakupiłam u nich dwie komody i fakt że czekałam 2 tygodnie jednak dojechały i muszę przyznać że sa baaardzo porządne.. mają grube blaty i wyglądają na dobrze wykonane. W porównaniu z ikea to cudo. polecam i pozdrawiam

ilona32
01-30-2015, 08:50
Ja akurat ostatnio zamawiałam takie meblebory.pl/meble-sosnowe i wszystko było dokładnie wysuszone także póki co żadnych pęknięć nie zauważyłam. Ale wiem, że można tam też sobie zamówić barwienie tych mebelków na życzenie także w sam raz do dziecięcego pokoju....

reo
05-30-2015, 10:51
Nie znam firmy. ALe wiesz wystarczy wpisać w google meble sosnowe i wyskoczą setki na pewno którać Ci będzie pasować