PDA

Zobacz pełną wersję : Firma meblarska me-ble.pl



tasmaklejaca
12-04-2011, 00:52
Serdecznie przestrzegam wszystkich przed oszustami z PHU meble Wojciech STÓS (www.me-ble.pl (http://www.me-ble.pl))
6 tygodni spóźnienia, nie odbieranie telefonu tygodniami. Meble kosztowały 12 900 (na szczęście nie wpłaciłam całej kwoty, przez spóźnienie wynajmowaliśmy dłuzej mieszkanie o miesiąc czyli o zwrot 1700 pln będziemy ubiegać się w sądzie, jeżeli przyjdzie taka konieczność).
Niechlujne, brzydkie wykonanie, najgorsze natomiast było to, że co innego ustalaliśmy w rozmowie, co innego podłozyli nam do podpisania w trakcie remontu zresztą. Z tego co wiem umowy ustne są tak samo ważne jak pisemne.
Ale to już w sądzie myślę będzie rozstrzygane ewentualnie. Szafki nie mają nawet spowalniaczy, trzaskają bardzo głośno. meble wykonane krzywo, na wierzchu śruby, łączenia.
Szanny szef firmy raczeł smiać się z IKEI, hahaha. Nawet najbardziej badziewny mebel z IKEI nie ma śrub na wierzchu.

jeszcze przytoczę dwa powalające cytaty:

"Kiedy w końcu zamontujecie fronty?
-jak przyjadą
-czyli ?
jak zrobi je stolarz, jak pani jest taka mądra niech sama go spyta"

"czy to będzie wyprostowane? (szpara między szafkami, na górze 2 mm na dole z 7mm)
- ja już i tak poswiecilem duzo czasu na te poprawki"



492 493 494 495 496

e-sosnowe
04-16-2012, 14:02
ooo matko faktycznie wykonanie straszne.. życzę powodzenia w ubieganiu się o zwrot :)