PDA

Zobacz pełną wersję : nieuczciwa firma ARTANE



Klient
11-24-2011, 19:21
UWAGA NA FIRMĘ ARTANE Z WARSZAWY AL. KRAKOWSKA 99!!!
Wyjątkowo nierzetelni, niesolidni i nieuczciwi. Zakupione meble kuchenne do dziś (ponad 6 miesięcy) nie są zmontowane tak jak być powinny. Umowa bardzo niekorzystna dla klienta, w efekcie meble zrzucono mi na podwórku, żądając całej sumy, bo inaczej przepadnie zaliczka! O miesięcznym opóźnieniu nie wspomnę. Montaż mebli miał być w cenie, ale robi to jakiś podwykonawca (mistrzostwo świata nieprofesjonalizmu!), a firma ARTANE ma to w … Zero kontaktu. Darujcie sobie tę firmę i nie wyrzucajcie pieniędzy w błoto.

marti
01-31-2013, 14:13
Ta firma to jakies nieporozumienie! 3 miesiace czekalam na kanape. kiedy zdecydowalam sie na rezygnacje z uslug mam problem z odzyskaniem pieniedzy. zero kontaktu, zero zainteresowania klientem, a wrecz bezczelne i aroganckie odzywki SZEFA. zdecydowanie NIE POLECAM FIRMY ARTANE.

runrunrun
07-11-2014, 08:57
Dobrze, że mówicie. Znajomi się nad nią właśnie zastanawiali

klimkabb
07-12-2014, 11:11
Moja 80 letnia mama zamówiła m in. szafę. Szafa miała być dostarczona złożona. Przy dostarczeniu zapewniono, że przez pomyłkę jest w paczkach i następnego dnia przyjedzie pracownik ze sklepu i złoży. To było 1 lica a dziś 12ty i szafa nadal w paczkach. Telefonicznie już uzgadniano kilka terminów przyjazdów ale albo pan zaspał, albo musiał nagle dłużej pracować aż przekazano, że to nie jest ta zamówiona szafa w paczkach i przywiozą złożoną. Uzgodniono kolejny termin ale PONOWNIE NIKT NIE PRZYJECHAŁ !! Mama, osoba starsza i schorowana jest strzępkiem nerwów. Czuje się upokorzona przez kolejne oszukiwanie jej co do wskazanego terminu montażu czy wymiany. Przykre, bo pieniądze na zakup zaoszczędziła z emerytury. NIE POLECAM zakupów w tym sklepie!!!