PDA

Zobacz pełną wersję : Vigo



VIGO
07-01-2011, 23:18
Pracownia mebli VIGO to ciekawe, kreatywne pomysły, oryginalne aranżacje wnętrz oraz wysoka jakość proponowanych produktów. Swoją ofertę kierujemy do klientów poszukujących profesjonalistów - dzięki którym marzenia o pięknej, wygodnej i funkcjonalnej kuchni staną się rzeczywistością. Kuchnia to nie dzieło przypadku, to piękna harmonia pomiędzy ergonomią a estetyką - o czym doskonale wiedzą nasi projektanci.
Projektowanie to nasza pasja, a to gwarancja tego, iż Państwa meble będą wyjatkowe, dopasowane do Państwa gustu, wymagań i potrzeb.
Stwórz swój styl życia wraz z nami.

ul. Podwale 11
32-500 Chrzanów
www.vigomeble.pl (http://www.vigomeble.pl/)

lukario
11-27-2012, 14:37
UWAGA! VIGO TO NIERZETELNY WYKONAWCA

Realizowałem u nich kuchnię i szafy wnękowe. W jednej z szaf skrzydło pod własnym ciężarem wklęsło się i zaczęło haczyć o pozostałe dwa skrzydła. (swoją drogą to najgorzej wykonane szafy wnękowe jakie do tej pory miałem - to już moje 3 mieszkanie)
Wadę zgłosiłem do wykonawcy - po wymianie kilku maili w których firma zadeklarowała wykonanie naprawy pracownicy Vigo zaczęli mnie unikać; przestali obierać telefony i odpisywać na maile - i teraz jedyne co mi zostało to pozew do sądu. Jeśli lubicie być Państwo lekceważeni przez wykonawce i kupować drogie buble, albo może lubicie się procesować - zamówicie meble w Vigo - w innym przypadku naprawdę szczerze odradzam