PDA

Zobacz pełną wersję : Chesterfield



Mebelplast
06-05-2011, 00:59
Pełen klasy, wytworny model nawiązujący stylem do jedynej w swoim rodzaju brytyjskiej klasy i elegancji. Jako uzupełnienie oferujemy fotelik oraz szezlągi. Charakterystyczną cechą są pikowania na całym oparciu i podłokietnikach mebla. Model oferowany przede wszystkim w miękkich welurach i skórze California. Stopki drewniane dostępne aż w 18 kolorach.


102 103


www.livingroom.eu (http://www.livingroom.eu)

Meblonista
09-15-2014, 10:59
Styl chesterfield jest już rozpoznawalny przez sporą ilość ludzi. Chesterfieldy to nie tylko sofy czy fotele, ale także narożniki, łóżka, krzesła, pufy, ławeczki czy hokery.
Głębokie pikowania zachęcają do odpoczynku, a rozłożyste boki tworzą swoistą dekorację salonu.
Elegancja i klasa to główne cechy tego ponadczasowego designu.
W fotelach często wykorzystuje się styl wingback (uszka), nawiązując do klasycznych foteli uszaków,
a także styl ludwik (zakrzywione nóżki).
Chesterfieldy mogą być tapicerowane nie tylko tradycyjnie skórą, ale także tkaniną czy pluszem.

Fotel Chesterfield Vip
770
Sofa Chesterfield Original
771
Sofa Chesterfield Madame
772
Sofa Chesterfield Diva
773
Łóżko Chesterfield Wenecja
774

artek
10-02-2014, 08:45
Co podoba mi się w tych fotelach to bogata paleta kolorów. Nie są to nudne odcienie, jakieś banalne, klasyczne biele, czernie, beże, ale naprawdę energetyczne kolory. Super, jak dla mnie rewelacja. A dzięki temu, że jest ich sporo, to można dopasować do wnętzra swojego salonu dokładnie taki kolor, jaki się chce.

Meblonista
10-10-2014, 15:58
Co podoba mi się w tych fotelach to bogata paleta kolorów. Nie są to nudne odcienie, jakieś banalne, klasyczne biele, czernie, beże, ale naprawdę energetyczne kolory. Super, jak dla mnie rewelacja. A dzięki temu, że jest ich sporo, to można dopasować do wnętzra swojego salonu dokładnie taki kolor, jaki się chce.

Każdy z chesterfieldów robiony jest na indywidualne zamówienie,
meble nie są przetrzymywane w magazynach.
Dzięki temu każdy może wybrać rodzaj i kolor tapicerki,
a także kolor nóżek czy pinezki.
Na życzenie każdego klienta,
próbki tkanin czy skór wysyłamy gratis :)

Mandallin
08-27-2015, 08:51
Bardzo fajne fotele, jaki jest ich koszt?

artek
09-09-2015, 14:25
Świetna ta sofa Diva! Ale trzeba później wszystkie inne dodatki do pokoju dawać stonowane bo to jest bardzo mocny element wyposażenia!

Maksi
10-13-2015, 17:03
Takie łóżko chciałabym mieć w sypialni :o

Marta35
01-25-2016, 12:11
Słabe. Najlepsze meble tylko na meblewoskowane.pl

Meblonista
02-19-2016, 14:46
Bardzo fajne fotele, jaki jest ich koszt?

Ceny foteli chesterfield zaczynają się od 700.00 zł.
Cena Fotela Chesterfield Vip to 2200 zł (w cenie zawarto sprężyny bonellowe).
http://www.meblonista.pl/pl/offer/oferta/fotele/fotel-chesterfield-vip.html
Niektóre z naszych modeli mogą mieć sprężyny bonelowe i/lub topy pierzowe w siedziskach
+ silikonowe wypełnienie oparcia.
Wszystko po to, aby zapewnić jak największą wygodę naszym klientom.

Meblonista
02-19-2016, 14:54
Słabe. Najlepsze meble tylko na meblewoskowane.pl

Woskowane meble w stylu chesterfield?
Z chęcią chciałabym je zobaczyć,
niestety nie widzę ich na podanej stronie internetowej.

toronto
05-06-2016, 11:27
Popieram, meble chesterfield są naprawdę ostatnimi czasy rozchwytywane niczym ciepłe bułeczki w naszym kraju :), sami mamy ich już troszkę u siebie na stanie magazynowym i mają bardzo duże wzięcie. Za granicą są już nawet normalnością... Można zresztą sobie przejrzeć naszą ofertę wynajmu mebli tapicerowanych
Ad. @Meblonista ja również jestem ciekaw, jakby wyglądały woskowane meble chesterfield, mogłoby być to nie lada zaskoczeniem ^^,

Meblonista
06-20-2016, 10:32
@Toronto, ewentualnie nóżki czy fronty podłokietników, na siłę, mogłyby być woskowane :)
Również można by wykonać model oparty o drewnianą ramę.

Osobiście każdemu zwracam uwagę, aby meble były wykonywane z jak najwyższych komponentów,
tak jak to się dzieje u nas.
Najwyższej klasy bezsęczne drewno klasy AA+, skóra naturalna pochodząca ze sprawdzonego źródła,
plusz i materiał od znanego hurtownika, dobrej jakości pianki.
Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć mebel na lata :)

Papaja
07-14-2016, 13:12
A mi się akurat te meble nigdy nie podobało. Są zbyt przytłaczające jak na mój gust.

Mako24
09-23-2016, 15:46
Wow robi wrażenie, zwłaszcza te cieniowane piki - to chyba będzie styl glamour? Ile takie coś kosztuje?

santa33
05-21-2017, 07:36
Też mi sie podobaja takie meble. Ja sobie juz nawet upatrzyłam takie krzesła Glamour w Mebluj Dom. Mamy piękny drewniany stół zatem idealnie będą pasować, a i na pewno są o wiele wygodniejsze. Zastanawiam sie jeszcze czy wybrać tą wersję z tą tasiemką, ale chyba jednak zdecyduję się na wersje bez. Wydaje mi się, że będa bardziej eleganckie bez niej, ale jeszcze pomyślę.

calour
05-25-2023, 13:47
Aktualnie mam w salonie sofę chesterfield. Moim zdaniem wzornictwo to jest ponadczasowe oraz będzie pasowało do bardzo wielu róznych inspiracji i róznych wystrojów. Warto jest zainwestować bo sofa taka nie wyjdzie z mody za 5-10 czy nawet 20 lat.

Nie trzeba przy tym wcale łaczyć sofy chesterfield z fotelem w stylu chesterfield. U mnie w salonie stoi fotel uszak i wszystko wyglada bardzo dobrze :)

Zerknijcie sobie na ten wpis
https://www.wnetrzamichala.pl/jak-urzadzic-male-mieszkanie-poradnik-dla-kazdego/

Jest tutaj kilka porad o tym jak wybrać odpowiednie meble tapicerowane.

blaneczka
08-08-2023, 09:26
to meble piękne - co do tego nie ma żadnych wątpliwości :D jednak każde meble tapicerowane trzeba regularnie czyścić, by zachować ich intensywny kolor i higieniczność. pranie tapicerki (https://www.pranie-ekstrakcyjne.pl/tapicerki-meblowe) należy wykonywać tak często jak jest potrzeba np. jak kanapa jest zabrudzona to najlepiej od razu się za to zabrać, a jak jest w miarę zadbana i chodzi o odświeżenie to starczy raz na rok :)