PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z meblami



bingo
05-05-2020, 22:43
Dzień dobry,

W mojej opinii mam problem z zamówionymi meblami. Nie jestem specjalistą, a chciałem zapytać Państwa, czy według was meble, które zamówiłem posiadają wady, czy są bez wad jak mówi producent. Załączę zdjęcia przedstawiające meble i ich wady.
Mówimy tutaj o szafce RTV wartości ok 3000 - 4000 PLN (nie mam przed sobą zamówienia, a dokładnie nie pamiętam ceny).
1068

Tutaj jest jakaś plama, coś czego nie można zmyć. Producent mówi że to nie jest wada.

1069

Tutaj widać jaki poziom ma szafka RTV.

1070

Tutaj przyłożyłem poziomicę.

Ja osobiście specjalistą nie jestem. Ale mam duży problem z odbiorem takich mebli. Czy mogę poznać Państwa opinię? Jak przekonać producenta, że jest coś z nimi jednak nie tak? Sytuacja jest o tyle patowa, że producent mebli przysyła do mnie kierowcę z meblami (już drugi raz), gdy kierowca składa meble u mnie to wady są, gdy je zabiera i składają je w siedzibie firmy to dostaje informację, że wad nie ma. Dla mnie sytuacja niezrozumiała. Czy ktoś z Was na tym forum może mi pomóc? Aktualnie producent mebli chce mnie obciążyć kosztami za nie odebranie mebli, chociaż sam kierowca stwierdził, że coś z tym jest nie tak i je zabiera z powrotem.