PDA

Zobacz pełną wersję : Oprogramowanie dla branży meblarskiej



Aleksandra
02-18-2015, 16:18
Nie znalazłam nigdzie tematu związanego z oprogramowaniem, a uważam, ze jest to bardzo ważny dział w firmie. Jako przedstawicielka poznańskiej firmy more7 Polska, chciałam zaprezentować jeden z systemów, który jest bardzo użyteczny w branży meblarskiej. Mianowicie mam na myśli system klasy CRM.

Postanowiliśmy sobie zadedykować nasz system branży meblarskiej, po analizie potrzeb przedsiębiorstw.

Wnioskuję, że bardzo przydatną opcją dla firm typu produkcja mebli/ sprzedaż jest mozliwość lepszego zarządzania produktem czy generowania dokumentów z punktu jednego systemu.

CRM7 daje taką możliwość, ale także i szersze pole działania poprzez mozliwość koordynowania serwisu, zarządzania reklamacjami i zgłoszeniami klientów. System umożliwia komunikację, a tym samym polepsza jakość relacji z klientami.

Dodatkowym atutem jest współdzielenie danych i przepływ informacji online - automatyczne przekazywanie zapytań ofertowych, generator dokumentacji oraz zdalne połączenie niezależne od geograficznego położenia.

System CRM7 jest w pełni integralny z innymi systemami i oprogramowaniem.

Więcej o funkcjonalności można przeczytać na stronie internetowej, ale zachęcam także do czytania artykułów edukacyjnych: www.crm7.pl (http://www.crm7.pl)